KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177411

nr 1417 7411

Bo Yson Sjöberg

(1915-1994), Sverige

Oljemålning, Utsikt från Ateljéfönstret", Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x44 cm

Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:40:16

Bo Yson Sjöberg

Läs mer om Bo Yson Sjöberg